Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Grójec

Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania.

Pompy ciepła, dlaczego się opłacają?
Ekologia jest obecnie bardzo ważna. Codziennie słyszymy w mediach o tym, jak istotna jest konieczność dbania o stan środowiska naturalnego. Z każdym rokiem wzrasta świadomość społeczeństwa w tym temacie. Wydaje się, że nic nie jest już w stanie zatrzymać tego trendu. Pompa ciepła to rozwiązanie chętnie stosowane m.in. właśnie dlatego, że jest ekologiczne. 75% energii wytwarzanej przez to urządzenie pochodzi ze środowiska naturalnego. Jeżeli zależy Ci na tym, aby poprzez podejmowane przez Ciebie działania przyczynić się do ochrony świata przyrody przed szkodliwą ingerencją człowieka, wybierz pompę ciepła. Teraz zostanie przedstawionych kilka istotnych zalet tego rozwiązania.

 1. Niskie koszty operacyjne – Instalacja pompy ciepła wiąże się z wydatkiem. Na pewno jednak zwróci się on po pewnym czasie. Z pewnością będziesz zadowolony otrzymując rachunki znacznie niższe, niż do tej pory. To przecież jeden z głównych powodów tego, że tak wielu ludzi decyduje się na montaż pompy ciepła.
 2. Zwiększona wartość domu – Nie planujesz sprzedaży domu w najbliższej przyszłości? Nie oznacza to wcale, że nie stanie się tak za kilka lub kilkanaście lat. Pompa ciepła sprawia, że budynek znacznie zyskuje na wartości.
 3. Zachęty rządowe – Rządzący wspierają inicjatywy związane z ekologią. Kiedy zapoznasz się ze szczegółami projektów dotyczących tego tematu na pewno stwierdzisz, że warto skorzystać z takiej możliwości. Wszystkie interesujące Cię informacje znajdziesz na rządowych stronach internetowych.
 4. Długa żywotność – tego rodzaju instalacje mogą pracować bezawaryjnie przez długi czas. Nie będziesz więc musiał martwić się o wydatki związane z koniecznością naprawy pompy ciepła.
Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media