Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Książenice

Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania.

Pompy ciepła to wysokiej jakości urządzenia, które pełnią funkcję przenoszenia ciepła z jednego miejsca w drugie. Ich działanie opiera się na cyrkulacji wody lub powietrza przez specjalny system wężownic. Wężownice pobierają ciepło z otoczenia i przekazują je do płynu. Ciecz następnie przenosi ciepło do innego miejsca, gdzie jest ono uwalniane. Pompy ciepła są wykorzystywane do różnych zastosowań, w tym do ogrzewania domów i firm, chłodzenia budynków oraz zasilania urządzeń chłodniczych. Pompy ciepła są również wykorzystywane w niektórych procesach przemysłowych. Działają na zasadzie rozszerzania i kurczenia cieplnego. Gdy substancja jest ogrzewana, rozszerza się. Gdy się ochładza, kurczy się. Pompa ciepła zawiera płyn, który jest przepuszczany przez system wężownic. Wężownice znajdują się w dwóch różnych miejscach – jedna w obszarze, z którego ciepło jest przekazywane, a druga w obszarze, do którego ciepło jest przekazywane. W miarę jak płyn krąży w układzie, odbiera ciepło z otoczenia i przekazuje je do drugiego miejsca. Proces ten można odwrócić, dzięki czemu pompa ciepła może również przekazywać ciepło z otoczenia chłodniejszego do cieplejszego. W firmie Eco Energy Poland oferujemy profesjonalne pompy ciepła Książenice od znanych i cenionych na rynku producentów, tj. HEWALEX, AUER, HAIER, FERROLI. Specjalizujemy się w sprzedaży pomp ciepła i w świadczeniu kompleksowych usług, które związane są z tymi urządzeniami. Umożliwiamy naszym klientom zakup profesjonalnych pomp ciepła, a także zamówienie usługi montażu. Pomagamy dobrać odpowiednią jednostkę, instalujemy ją, a także dostosowujemy zupełnie nowy, nowoczesny system grzewczy do istniejących w nieruchomości rozwiązań. Oprócz tego świadczymy obsługę serwisową. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty pompy ciepła Książenice? Zapraszamy do kontaktu.

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media