Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Marki

Obecnie w Polsce pompy ciepła cieszą się coraz większą popularnością. To ekologiczne rozwiązanie, które ma ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach. Codziennie słyszymy o konieczności dbania o środowisko naturalne, zarówno w telewizji, jak i na najpopularniejszych portalach internetowych. Pompa ciepła jest niezwykle ekologicznym i opłacalnym sposobem na ogrzanie mieszkania. Przedstawiamy kilka istotnych zalet tego urządzenia. Po zapoznaniu się z nimi, wiele osób może zdecydować, że warto zainwestować w tę opcję.

1. Niskie koszty operacyjne – choć montaż pompy ciepła wiąże się z pewnym wydatkiem, szybko się zwraca. Z pewnością ucieszy Cię niższa wysokość rachunków niż wcześniej.

2. Zwiększona wartość domu – jeśli nie planujesz sprzedaży domu w najbliższej przyszłości, warto wiedzieć, że wartość budynku wzrośnie, jeśli będzie ogrzewany pompą ciepła. To kolejny dowód na opłacalność tego rozwiązania.

3. Zachęty rządowe – można ubiegać się o rządowe dofinansowanie na montaż pompy ciepła. Warto zapoznać się z tematem i znaleźć dostępne w sieci internetowej informacje na ten temat.

4. Wydajność – w porównaniu z innymi systemami, pompa ciepła wyróżnia się wysoką efektywnością.

5. Żywotność – pompa ciepła może służyć przez wiele lat i nie wymaga częstych zabiegów konserwacyjnych, czego nie można powiedzieć o innych systemach ogrzewania domów.

Dlaczego my?

Profesjonalny dobór, instalacja i serwis pomp ciepła znajdują się w naszym zakresie usług. Specjalizujemy się w sprzedaży i świadczeniu kompleksowej obsługi związanej z pompami ciepła. Dostarczamy zarówno same pompy, jak i oferujemy usługi instalacyjne. Pomagamy w doborze odpowiedniej jednostki, przeprowadzamy instalację, dopasowując nowy system grzewczy do aktualnych rozwiązań w danym budynku oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny. Jako Eco Energy Poland wspieramy naszych klientów w uzyskaniu dotacji na instalację pomp ciepła, a także w finansowaniu inwestycji za pomocą kredytu bankowego. W naszej ofercie, oprócz pomp ciepła, znajdą Państwo również klimatyzatory, pompy basenowe, klimakonwektory oraz pompy ciepła do wody użytkowej. Nasza misja polega na dostarczaniu funkcjonalnych, bezpiecznych, nowoczesnych, ekologicznych i ekonomicznie efektywnych rozwiązań, które podnoszą codzienny komfort życia naszych klientów. Celem naszej firmy jest oferowanie produktów i rozwiązań, które odpowiadają na rzeczywiste potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów.

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media