Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Milanówek

Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania.

Pompa ciepła to urządzenie, które przenosi energię cieplną z jednego miejsca do drugiego. Jest powszechnie stosowana do transwerowania ciepła z gruntu lub powietrza do budynków, ale może być również używana do chłodzenia budynków poprzez wyprowadzanie z nich ciepła. Pompy ciepła to bardzo wydajne urządzenia, które pozwala zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię. Najlepiej sprawdzają się w klimacie umiarkowanym i mogą być stosowane zarówno w zimnych, jak i gorących warunkach pogodowych. Jeśli rozważasz instalację pompy ciepła, powinieneś pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze, należy wybrać odpowiedni rozmiar dla swojego domu. Po drugie, należy upewnić się, że instalacja została wykonana prawidłowo. I po trzecie, należy regularnie ją konserwować. Wybierając odpowiedni rozmiar pompy ciepła dla swojego domu, warto wziąć pod uwagę powierzchnię domu, liczbę pokoi i klimat. Należy również zdecydować, jaki typ pompy ciepła chcemy wybrać. Istnieją dwa główne typy: powietrzna i gruntowa. Powietrzne pompy ciepła są najbardziej rozpowszechnionym typem. Ich działanie polega na przenoszeniu ciepła z powietrza na zewnątrz do domu. Gruntowe pompy ciepła są mniej popularne, ale bardziej wydajne. Ich działanie polega na przenoszeniu ciepła z gruntu znajdującego się pod domem do wnętrza domu. Szukasz profesjonalnych pomp ciepła w Milanówku? Zapraszamy do Eco Energy Poland! Specjalizujemy się w sprzedaży kompleksowych usług, które związane są z pompami ciepła. Oferujemy możliwość zakupu pompy, a także zamówienia wieloetapowej usługi instalacyjnej. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią jednostkę, zainstalować ją i dostosować nowy system grzewczy do istniejących rozwiązań w danej nieruchomości. Oprócz tego świadczymy kompleksową usługę serwisową. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty pompy ciepła Milanówek? Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media