Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Mszczonów

 

Pompy ciepła, dlaczego się opłacają?

Obecnie coraz większą popularnością w Polsce cieszą się pompy ciepła. Jest to ekologiczne rozwiązanie, co ma ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach. Codziennie słyszymy przecież o konieczności dbania o stan środowiska naturalnego. Mówi się o tym w telewizji. Artykuły na ten temat pojawiają się na najpopularniejszych portalach internetowych. Trudno wyobrazić sobie bardziej ekologiczny sposób na ogrzanie mieszkania, niż pompa ciepła. Na dodatek jest to rozwiązanie, które się opłaca. Warto przyjrzeć się bliżej kilku istotnym zaletom tego urządzenia. Po zapoznaniu się z nimi wiele osób może stwierdzić, że jest to opcja, na którą się zdecydują.

 1. Niskie koszty operacyjne – co prawda montaż pompy ciepła wiąże się z wydatkiem, który można uznać za całkiem spory, to jednak potem się on zwróci. Na pewno będziesz zadowolony widząc niższą, niż wcześniej wysokość otrzymywanych rachunków.
 2. Zwiększona wartość domu – nawet jeżeli nie planujesz sprzedaży domu w bliskiej przyszłości wiedz o tym, że jego wartość wzrośnie, jeżeli budynek będzie ogrzewany pompą ciepła. To kolejny dowód na to, że zastosowanie tego rozwiązania się opłaca.
 3. Zachęty rządowe – możliwe jest uzyskanie rządowego dofinansowania na montaż pompy ciepła. Warto dokładniej zapoznać się z tym tematem. Informacje o tym, jak skorzystać z rządowego programu są dostępne w sieci internetowej. Dotarcie do nich nie stanowi problemu.
 4. Wydajność – w porównaniu z innymi systemami widoczna jest dużą różnica na korzyść pompy ciepła.
 5. Żywotność – to urządzenie może Ci służyć przez wiele długich lat. Nie wymaga przy tym częstych zabiegów konserwacyjnych, czego nie można powiedzieć o innych systemach ogrzewania domów.
Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media