Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Podkowa Leśna

Proponujemy Państwu instalację bezobsługowego urządzenia grzejnego – pompy ciepła. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i ekonomiczność. Pompa ciepła pozyskuje ciepło ze środowiska naturalnego, dzięki czemu nie wymaga paliw kopalnych, co skutkuje nie tylko oszczędnością, ale także przyjaznym wpływem na środowisko. W naszej ofercie znajdują się urządzenia różnych producentów i typów, co pozwala na dopasowanie pompy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Zapewniamy także profesjonalny montaż oraz serwisowanie urządzeń, co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Wybierając pompy ciepła, decydują się Państwo na energooszczędne, wydajne i niezawodne urządzenia, które zawsze dbają o oczekiwaną przez Państwa temperaturę w pomieszczeniach.

Warto wiedzieć, że pompy ciepła są nie tylko bardziej wydajne niż tradycyjne metody grzewcze i chłodzące, ale też przyczyniają się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Są one stosunkowo mało wymagające i wyposażone w przemyślaną automatykę regulacyjną, zapewniającą stałą temperaturę w całej nieruchomości. Wybierając pompę ciepła, nie tylko oszczędzają Państwo na rachunkach za energię, ale także dbają o środowisko naturalne.

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media