Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Rembertów

Pompy ciepła, dlaczego się opłacają?

Obecnie w Polsce pompy ciepła zyskują coraz większą popularność. Jest to ekologiczne rozwiązanie, które ma ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach. Codziennie słyszymy o konieczności dbania o środowisko naturalne; mówi się o tym w telewizji, a artykuły na ten temat pojawiają się na najpopularniejszych portalach internetowych. Trudno sobie wyobrazić bardziej ekologiczny sposób na ogrzewanie mieszkania niż pompa ciepła. Co więcej, jest to rozwiązanie opłacalne. Warto przyjrzeć się kilku istotnym zaletom tego urządzenia. Po zapoznaniu się z nimi wiele osób może zdecydować się na tę opcję.

 1. Niskie koszty operacyjne – chociaż montaż pompy ciepła wiąże się z pewnym wydatkiem, który można uznać za całkiem spory, to jednak z czasem się on zwróci. Na pewno będziesz zadowolony widząc niższe rachunki niż przedtem.
 2. Zwiększona wartość domu – nawet jeśli nie planujesz sprzedaży domu w najbliższej przyszłości, warto wiedzieć, że jego wartość wzrośnie, jeśli będzie ogrzewany pompą ciepła. Jest to kolejny dowód na to, że warto zainwestować w to rozwiązanie.
 3. Zachęty rządowe – istnieje możliwość uzyskania rządowego dofinansowania na montaż pompy ciepła. Warto dokładnie zapoznać się z tym tematem. Informacje na temat korzystania z rządowego programu są dostępne w internecie, więc dostęp do nich nie stanowi problemu.
 4. Wydajność – w porównaniu z innymi systemami, pompa ciepła jest znacznie bardziej wydajna.
 5. Żywotność – to urządzenie może służyć przez wiele długich lat i nie wymaga częstych zabiegów konserwacyjnych, czego nie można powiedzieć o innych systemach ogrzewania domów.

Montaż pomp ciepła w domu to proces, który wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. W pierwszej kolejności należy zaplanować montaż, aby cały proces przebiegał sprawnie i bez żadnych komplikacji. Następnie trzeba dokładnie ustalić miejsce, w którym pompa ciepła ma być zainstalowana. Ważne jest, aby zapewnić odpowiednią ilość miejsca, w której urządzenie będzie działać bez zakłóceń. Montaż zazwyczaj składa się z kilku etapów, takich jak przygotowanie instalacji, montaż samej pompy ciepła oraz połączenie jej z systemem grzewczym. Wszystkie te czynności muszą zostać wykonane w sposób profesjonalny i zgodny z normami, aby urządzenie działało efektywnie i bezpiecznie.

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media