Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Sulejówek

Pompy ciepła, dlaczego się opłacają?

Aktualnie w Polsce pompy ciepła zdobywają coraz większą popularność. Jest to ekologiczne rozwiązanie, co ma ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach. Codziennie słyszymy o konieczności dbania o środowisko naturalne. Widzimy to również w telewizji i czytamy artykuły na ten temat na najpopularniejszych portalach internetowych. Trudno sobie wyobrazić bardziej ekologiczny sposób na ogrzewanie mieszkania niż pompa ciepła. Co więcej, jest to opcja, która jest opłacalna. Zanim podejmiemy decyzję, warto przyjrzeć się kilku istotnym zaletom tej technologii. Po zapoznaniu się z nimi, wiele osób może uznać, że warto się na nią zdecydować.

 • Niskie koszty eksploatacji – choć montaż pompy ciepła wiąże się z pewnym wydatkiem, to jednak z czasem się on zwróci. Na pewno zadowolą cię niższe rachunki niż te, które otrzymywałeś wcześniej.
 • Zwiększona wartość domu – nawet jeśli nie planujesz sprzedaży nieruchomości w najbliższej przyszłości, warto wiedzieć, że wartość domu wzrośnie, jeśli będziesz go ogrzewać pompą ciepła. Jest to dodatkowy dowód na opłacalność tego rozwiązania.
 • Wsparcie rządowe – istnieje możliwość uzyskania dofinansowania rządowego na montaż pompy ciepła. Warto zapoznać się z tym tematem. Informacje o tym, jak skorzystać z rządowego programu, są dostępne w Internecie i łatwo je znaleźć.
 • Wydajność – w porównaniu z innymi systemami, pompa ciepła wyróżnia się dużą wydajnością.
 • Żywotność – to urządzenie będzie ci służyć przez wiele lat. Jednocześnie nie wymaga częstych czynności konserwacyjnych, czego nie można powiedzieć o innych systemach ogrzewania domów.

Montaż pomp ciepła w domu to dość złożony proces, jednak przynosi wiele korzyści. W pierwszej kolejności trzeba przeprowadzić szczegółową analizę, aby wybrać odpowiedni model dla naszego domu. Następnie trzeba przeprowadzić profesjonalny montaż, który może być dokonywany w różny sposób – w zależności od potrzeb, warunków oraz rodzaju instalacji. Istotne jest również, aby wybrać odpowiednie miejsce dla pomp, ponieważ to nie tylko wpłynie na efektywność systemu, ale również bezpieczeństwo użytkowania. Jak widać, montaż pomp ciepła to nie tylko inwestycja w przyszłość, ale także wymagające zadanie, które warto powierzyć specjalistom.

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media