Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Wesoła

Pompy ciepła, dlaczego się opłacają?

Obecnie pompy ciepła zyskują coraz większą popularność w Polsce. Jest to ekologiczne rozwiązanie, co ma ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach, o którym słyszymy codziennie w telewizji i czytamy w artykułach na najpopularniejszych portalach internetowych. Trudno sobie wyobrazić bardziej ekologiczny sposób na ogrzewanie mieszkania niż pompa ciepła, która ma wiele istotnych zalet.

 1. Niskie koszty operacyjne są jedną z głównych zalet. Choć należy zainwestować w montaż pompy ciepła, to później z pewnością zobaczysz niższe rachunki za energię.
 2. Warto również pamiętać o zwiększeniu wartości domu poprzez stosowanie pompy ciepła. Nawet jeśli nie masz planów sprzedaży domu w najbliższej przyszłości, warto mieć świadomość, że taki system ogrzewania podnosi wartość nieruchomości.
 3. Dodatkowym atutem jest możliwość uzyskania rządowego dofinansowania na zakup i montaż pompy ciepła. Informacje na ten temat są dostępne w sieci internetowej.
 4. Pompa ciepła wyróżnia się także wyższą wydajnością w porównaniu do innych systemów ogrzewania.
 5. Kolejną zaletą jest długotrwała żywotność urządzenia, które nie wymaga częstych zabiegów konserwacyjnych, w przeciwieństwie do innych systemów ogrzewania domów.

Montaż pomp ciepła w domu to proces bardzo istotny, gdyż pozwala na wykorzystanie energii z otoczenia w celu ogrzewania domu. Ten innowacyjny system pozwoli Ci na obniżenie rachunków za energię oraz jest przyjazny dla środowiska. W trakcie montażu pomp ciepła należy pamiętać o wielu czynnikach, takich jak dobór odpowiedniego miejsca dla urządzenia czy też wybór odpowiedniego instalatora. Dzięki temu, że pompę ciepła można zainstalować zarówno w nowych, jak i starszych budynkach, możesz bez problemu dostosować ten system do swojego domu. Ostatecznie montaż pomp ciepła to inwestycja, która znacznie zwiększa wartość nieruchomości oraz pozytywnie wpływa na komfort mieszkańców.

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media