Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Wiązowna

Obecnie pompy ciepła zyskują coraz większą popularność w Polsce. Jest to ekologiczne rozwiązanie, co ma ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach. Codziennie słyszymy przecież o konieczności dbania o stan środowiska naturalnego. Mówi się o tym w telewizji, a artykuły na ten temat pojawiają się na najpopularniejszych portalach internetowych. Trudno wyobrazić sobie bardziej ekologiczny sposób na ogrzewanie mieszkania niż pompa ciepła. Na dodatek, jest to rozwiązanie, które należy rozważyć pod wieloma względami. Po zapoznaniu się z kilkoma istotnymi zaletami tego urządzenia, wiele osób może stwierdzić, że jest to opcja, na którą warto się zdecydować.

Jedną z ważnych zalet pomp ciepła są niskie koszty operacyjne. Montaż takiej pompy może wiązać się z pewnymi wydatkami, jednak z czasem zostaną one zrekompensowane dzięki niższym rachunkom za ogrzewanie.

Kolejną zaletą jest wzrost wartości domu. Nawet jeśli nie masz planów sprzedaży domu w bliskiej przyszłości, warto wiedzieć, że wartość nieruchomości zwiększy się, jeśli będzie ona ogrzewana za pomocą pompy ciepła. Jest to kolejny dowód na opłacalność takiego rozwiązania.

Dodatkowym czynnikiem zachęcającym jest możliwość otrzymania rządowego dofinansowania na montaż pompy ciepła. Warto zapoznać się z tym tematem i znaleźć informacje na temat programów rządowych, które oferują takie wsparcie finansowe. Informacje na ten temat są łatwo dostępne w sieci.

Wydajność to kolejny atut pomp ciepła. W porównaniu z innymi systemami ogrzewania, pompy ciepła są bardziej efektywne i oszczędne.

I na koniec, pompy ciepła cechuje długotrwała żywotność. To urządzenie może służyć przez wiele lat, nie wymagając częstych zabiegów konserwacyjnych, co nie zawsze jest możliwe w przypadku innych systemów grzewczych domów.

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media