Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Wołomin

Montaż pomp ciepła to proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania i doświadczonej ekipy. Pierwszym krokiem jest dokładna ocena potrzeb domu i wybór odpowiedniego typu pompy. Kolejnym etapem jest przygotowanie instalacji grzewczej oraz wykonanie otworów w ścianach i dachu domu. Montaż pomp ciepła nie jest łatwym zadaniem, ale dzięki niemu można oszczędzać na kosztach ogrzewania i dbać o środowisko naturalne. Warto więc zainwestować w ten proces i cieszyć się ciepłem w swoim domu przez wiele lat.

Obecnie pompy ciepła zyskują coraz większą popularność w Polsce. Są to ekologiczne rozwiązania, które mają ogromne znaczenie we współczesnych czasach. Codziennie słyszymy o potrzebie troski o środowisko naturalne. O tym mówi się w telewizji, a także na najpopularniejszych portalach internetowych. Trudno sobie wyobrazić bardziej ekologiczny sposób na ogrzewanie domu niż pompa ciepła. Co więcej, jest to rozwiązanie ekonomiczne. Warto bliżej przyjrzeć się kilku ważnym zaletom tego urządzenia. Po zapoznaniu się z nimi wielu ludzi może zdecydować, że to opcja dla nich.

Niskie koszty eksploatacji – choć montaż pompy ciepła może być kosztowny, to z pewnością się zwróci. Będziesz zadowolony, widząc niższe rachunki niż wcześniej.

Podwyższona wartość domu – nawet jeśli nie planujesz sprzedaży domu w niedalekiej przyszłości, warto wiedzieć, że wartość nieruchomości wzrośnie, jeśli będzie ogrzewana pompą ciepła. To kolejny dowód na to, że korzystanie z tego rozwiązania się opłaca.

Wsparcie państwa – istnieje możliwość uzyskania rządowego dofinansowania na montaż pompy ciepła. Warto zapoznać się z tym tematem. Informacje na temat korzystania z rządowego programu są dostępne w internecie i łatwo do nich dotrzeć.

Efektywność – w porównaniu z innymi systemami widoczna jest znaczna różnica na korzyść pompy ciepła.

Trwałość – to urządzenie może służyć przez wiele lat bez potrzeby częstej konserwacji, czego nie można powiedzieć o innych systemach ogrzewania domów.

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media