Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Ząbki

Pompy ciepła, dlaczego się opłacają?

Obecnie pompy ciepła zdobywają coraz większą popularność w Polsce. Są one ekologicznym rozwiązaniem, co ma ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach. Codziennie słyszymy o konieczności ochrony środowiska naturalnego, zarówno w telewizji, jak i na najpopularniejszych portalach internetowych. Trudno wyobrazić sobie bardziej ekologiczny sposób na ogrzewanie mieszkania niż pompa ciepła, co więcej, jest to także rozwiązanie opłacalne. Przyjrzyjmy się bliżej kilku istotnym zaletom tego urządzenia. Po zapoznaniu się z nimi wielu ludzi może zdecydować się na tę opcję.

 • Jedną z zalet pomp ciepła są niskie koszty operacyjne. Chociaż montaż pompy ciepła generuje pewne wydatki, to z pewnością się one zwrócą, gdy zobaczysz niższe rachunki niż przedtem.
 • Kolejną zaletą jest zwiększona wartość domu. Nawet jeśli nie planujesz sprzedaży domu w najbliższej przyszłości, dobrze jest wiedzieć, że wartość nieruchomości wzrośnie, jeśli będzie ogrzewana pompą ciepła. To kolejne potwierdzenie, że korzystanie z tego rozwiązania jest opłacalne.
 • Warto również pamiętać o zachętach rządowych. Możliwe jest uzyskanie dofinansowania na montaż pompy ciepła ze strony rządu. Warto zapoznać się z tym tematem i znaleźć informacje na temat rządowych programów wsparcia, które są dostępne w internecie i łatwo dostępne.
 • Kolejnymi zaletami są wydajność oraz długotrwałość urządzenia. W porównaniu z innymi systemami ogrzewania pompa ciepła wyróżnia się dużą wydajnością. Ponadto, jest to urządzenie, które może Ci służyć przez wiele lat, nie wymagając częstych prac konserwacyjnych, w przeciwieństwie do innych systemów ogrzewania domów.

Montaż pomp ciepła w domu to proces, który może na początku wydawać się dość skomplikowany, ale w praktyce jest całkiem prosty i szybki. Przed rozpoczęciem prac trzeba oczywiście wybrać odpowiedni model pompy, który będzie idealnie dopasowany do naszych potrzeb i wymagań. W trakcie montażu specjaliści muszą wykonać kilka kluczowych etapów, w tym m.in. instalację systemu dystrybucji ciepła oraz montaż pompy, która będzie generowała energię cieplną. Poświęcenie uwagi każdemu z tych elementów to klucz do stworzenia efektywnego i funkcjonalnego systemu grzewczego, który zapewni nam wygodne i tanie ogrzewanie domu przez wiele lat.

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media