auer przycisk podłużny

Auer jest producentem z ponad 100 letnim doświadczeniem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie ogrzewania. Pompy ciepła tego producenta mają szeroki zakres mocy- od 6 do 32 kW, a urządzenia typu monoblok posiadają najwyższą klasę energetyczną A+++. Rozwiązania marki Auer charakteryzują się wysokim współczynnikiem wydajności chłodniczej czyli stosunku ilości dostarczanego ciepła do ilości energii zużytej przez pompę. Decydując się na urządzenia tej marki wybierają Państwo kompleksowe ogrzewanie i przygotowanie ciepłej wody w autonomiczny i energooszczędny sposób. Pompy tej marki pracują efektywnie nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych.

Auer

Auer HTi

POWIETRZNA POMPA CIEPŁA | 6 – 8 kW

HTi to najnowsza linia pomp ciepła powietrze-woda marki Auer. Sąto urządzenia typu monoblock. Pompy ciepła HTi dysponują doskonałymi parametrami pracy, zapewniając podgrzewanie wody do temperatury 70°C, współczynnik COP do 5,4. HTi i uzyskując klasę energetyczną A+++.

W zależności od wyboru wersji pilota hydraulicznego, pompy ciepła HTi są w stanie zapewnić kompleksowe ogrzewanie i przygotowanie CWU jako autonomiczne i energooszczędne urządzenia grzewcze.

Auer
Auer

AUER HRC

POWIETRZNA POMPA CIEPŁA | 17 – 32 kW

HRC to gama wysokotemperaturowych pomp ciepła powietrze-woda o mocy maksymalnej od 17 do 32 kW oraz współczynniku COP do 4,9. Pompa ciepła może być wyposażona w pilot hydrauliczny  wyposażony jest w moduł sterujący PREMIUM+ lub DS170 wyposażony w grzałki o mocy do 6 kW. Pilot PREMIUM przeznaczony jest standardowo do obsługi 2 niezależnych obiegów i posiada możliwość rozszerzenia o dodatkowy obieg grzewczy. Pilot DS170 posiada zintegrowany zbiornik CWU oraz zasilanie obiegu grzewczego.

Auer
Auer

AUER EDEL

POMPA CIEPŁA DO CWU

Powietrzna pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej o pojemności 200 lub 270 litrów wyposażona w zasobnik ze stali kwasoodpornej, wysokowydajny wymiennik ciepła eHD i nowoczesny kompresor zapewnia wysoki współczynnik sprawności COP. Rewolucyjna koncepcja budowy pozwala odzyskać nawet do 80% darmowej energii z powietrza.

Dostępny model z dodatkową wężownicą umożliwiającą podłączanie do innego źródła ciepła.

Auer
Eco Energy Poland

Adres

Eco Energy Poland

ul. Henryka Sienkiewicza 12

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Kontakt

603 290 294

biuro@eepoland.com

Social Media