Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Adamowizna

Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania.

Pompa ciepła to system mechaniczny, który przenosi ciepło z jednego miejsca do drugiego za pomocą sprężarki i czynnika chłodniczego. Może być wykorzystywana zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia, co czyni ją bardzo wszechstronnym rozwiązaniem kontroli klimatu w domu. Pompy ciepła są bardzo wydajne, zwłaszcza w porównaniu z tradycyjnymi systemami ogrzewania i chłodzenia. Zużywają one mniej energii, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za media. Ponadto pompy ciepła mogą pomóc w poprawie jakości powietrza w domu poprzez cyrkulację świeżego powietrza z zewnątrz. Istnieje kilka rodzajów pomp ciepła, w tym powietrzne, gruntowe i wodne. Powietrzne pompy ciepła są najbardziej rozpowszechnionym typem i wykorzystują powietrze zewnętrzne do ogrzewania lub chłodzenia domu. Gruntowe i wodne pompy ciepła są mniej popularne, ale bardziej wydajne. Wykorzystują one temperaturę gruntu lub wody do ogrzewania lub chłodzenia domu. Pompy ciepła są doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących wydajnego i wszechstronnego sposobu kontrolowania klimatu w domu. Pompy ciepła są bardzo wydajne, zwłaszcza w porównaniu z tradycyjnymi systemami ogrzewania i chłodzenia. Zużywają one mniej energii, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za media. Dodatkowo pompy ciepła mogą pomóc w poprawie jakości powietrza w domu poprzez cyrkulację świeżego powietrza z zewnątrz. Szukasz profesjonalnych pomp ciepła w Adamowiźnie? Sprawdź ofertę Eco Energy Poland! Specjalizujemy się w sprzedaży i świadczeniu pełnych usług związanych z profesjonalnymi pompami ciepła. Oferujemy naszym klientom możliwość zakupu pompy wraz ze skorzystaniem z kompleksowej usługi instalacyjnej. Pomagamy w doborze urządzenia, instalacji, dopasowaniu odpowiedniego nowego systemu grzewczego do istniejących już w nieruchomości rozwiązań oraz świadczymy obsługę serwisową na najwyższym poziomie. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty pompy ciepła Adamowizna? Zapraszamy do kontaktu!

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media