Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Nadarzyn

Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania.

Historia tego urządzenia jest dłuższa, niż mogłoby się wydawać wielu osobom. Zasady działania pompy ciepła opracował już w latach 20. XIX-go wieku Francuz Nicolas Carnot. Na praktyczne zastosowanie jego pomysłów przyszło jednak poczekać ponad 100 lat, kiedy to w Zurychu został uruchomiony system kilku pomp ciepła ogrzewający wnętrze budynku, jak również znajdującej się obok krytej pływalni. Pompę gruntową zaczęto wykorzystywać w USA a konkretnie w jednym z domów znajdujących się w Indianapolis w latach 40. ubiegłego stulecia. Właścicielem budynku był Robert C. Webber. W kolejnych dziesięcioleciach obserwujemy wzrost popularności tego rozwiązania. Pompy ciepła zaczęły być stosowane w wielu krajach na świecie. Pompa ciepła składa się z trzech istotnych elementów. Pierwszym jest pobierające energię z otoczenia źródło ciepła. Drugim jest sama pompa. Trzeci to system dystrybucji ciepła po wnętrzu budynku. Jesteś mieszkańcem Nadarzyna i rozważasz montaż pompy ciepła? Potrzebujesz więcej informacji, aby podjąć ostateczną decyzje? Możesz odwiedzić portale internetowe zajmujące się takimi tematami, jak budownictwo. Znajdziesz tam artykuły poświęcone możliwościom ogrzania obiektów mieszkalnych. Autorami tekstów są osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę. Możesz również poprosić o pomoc przedstawiciela firmy, która zajmuje się montażem tych urządzeń. Jedną z nich jest Eco Energy. Posiada ugruntowaną pozycję na wymagającym rynku dostawców pomp ciepła. Decydując się na skorzystanie z usług tej firmy możesz być pewien, że trafiłeś na profesjonalistów. Eco Energy istnieje od 1998 roku. Była to jedna z pierwszych firm zajmujących się instalacją pomp ciepła w Polsce. Obecnie jej właściciele nie narzekają na brak pracy. Zainteresowanie pompami ciepła jest w Polsce jest duże i wciąż rośnie. Zadzwoń, aby poznać więcej szczegółów oferty Eco Energy.

Oto kilka kluczowych powodów, dla których warto rozważyć pompę ciepła dla swojej nieruchomości:

1. Pompy ciepła są wysoce wydajne.
2. Mogą być wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia nieruchomości.
3. Pompy ciepła mogą zapewnić stałą temperaturę w całej nieruchomości.
4. Są one stosunkowo mało wymagające.
5. Pompy ciepła mają długą żywotność.

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media