Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Brwinów

Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania.

Każdy właściciel domu jest zainteresowany zapewnieniem ogrzewania budynku w taki sposób, aby wiązało się to z jak najmniejszymi kosztami. Idealnym rozwiązaniem wydaje się tutaj być pompa ciepła. Nic dziwnego, że zainteresowanie tym urządzeniem wciąż rośnie, także w Brwinowie i jego okolicach. Zaletą pompy jest również to, że może ona pracować bezawaryjnie przez kilka dziesięcioleci. W przypadku innych stosowanych na świecie rozwiązań nie można na to liczyć. Jesteś zainteresowany historią tego urządzenia? W internecie znajdziesz wiele ciekawych artykułów dotyczących tego tematu. Swoje poszukiwania powinieneś rozpocząć od Nicolasa Sadi Carnota. Ten Francuz jako pierwszy zwrócił uwagę na zagadnienie zamiany energii mechanicznej w ciepło. Współczesne pompy ciepła pracują w oparciu o patent z 1930 roku. Każde takie urządzenie jest częścią większego systemu, który składa się z trzech elementów. Każdy z nich jest tak samo istotny dla prawidłowego działania całości. Pierwszym jest źródło dolne. Pod tym pojęciem rozumiemy powietrze, wodę lub grunt. Drugi element to sama pompa. Pobiera ona ciepło z otoczenia i zamienia je w taką postać, która może być wykorzystana w gospodarstwie domowym. Trzecim elementem systemu jest źródło główne. Może być nim doskonale znany nam wszystkim grzejnik. Najczęściej mamy tu jednak do czynienia z ogrzewaniem podłogowym, ściennym lub sufitowym. Taki sposób zapewnienia ciepła w domu nazywamy ogrzewaniem płaszczyznowym. Mieszkasz w Brwinowie lub jego bliskich okolicach? Jesteś zainteresowany montażem pompy ciepła? Zapoznaj się z ofertą firmy Eco Energy. Działa ona już od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyła mocną pozycję na rynku i w związku z tym uznanie całkiem już sporego grona klientów. Możesz do niego dołączyć decydując się na współpracę z Eco Energy. Zadzwoń lub napisz do konsultanta firmy, aby poznać więcej szczegółów.

Zalety pomp ciepła, dlaczego warto na nie postawić?

Pompy ciepła to urządzenia, które wykorzystują niewielką ilość energii do przemieszczania ciepła z jednego miejsca do drugiego. Są one używane do ogrzewania i chłodzenia domów i firm, ale mogą też być używane do ogrzewania wody. Pompy ciepła są znacznie bardziej wydajne niż tradycyjne systemy grzewcze i chłodzące i mogą pomóc zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię. Pompy ciepła mogą również przyczynić się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Istnieje wiele zalet pomp ciepła, dlatego też stają się one coraz bardziej popularnym wyborem zarówno w warunkach domowych, jak i komercyjnych. Oto kilka kluczowych powodów, dla których warto rozważyć pompę ciepła dla swojej nieruchomości:

1. Pompy ciepła są wysoce wydajne.
2. Mogą być wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia nieruchomości.
3. Pompy ciepła mogą zapewnić stałą temperaturę w całej nieruchomości.
4. Są one stosunkowo mało wymagające.
5. Pompy ciepła mają długą żywotność.

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media