Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Grodzisk Mazowiecki

Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania.

Istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować w pompę ciepła. Po pierwsze, pompy ciepła to wydajny sposób ogrzewania i chłodzenia domu. Zużywają one mniej energii niż tradycyjne systemy grzewcze i chłodzące, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za prąd. Ponadto, pompy ciepła mogą pomóc poprawić jakość powietrza w domu poprzez cyrkulację świeżego, czystego powietrza. Wreszcie, pompy ciepła zwiększają wartość domu, podnosząc jego wartość przy odsprzedaży. Działanie pomp ciepła polega na przenoszeniu ciepła z jednego miejsca do drugiego. Istnieją dwa rodzaje pomp ciepła: powietrzne i gruntowe. Powietrzne pompy ciepła są najbardziej rozpowszechnionym typem. Do przenoszenia ciepła wykorzystują one powietrze z zewnątrz domu. Gruntowe pompy ciepła, znane również jako geotermalne pompy ciepła, wykorzystują do przenoszenia ciepła grunt znajdujący się pod domem. Powietrzne pompy ciepła są zazwyczaj bardziej wydajne niż gruntowe pompy ciepła, ale oba rodzaje technologii mogą zapewnić znaczne oszczędności energii w porównaniu z tradycyjnymi systemami ogrzewania i chłodzenia. Poszukujesz profesjonalnych pomp ciepła w Grodzisku Mazowieckim? Sprawdź koniecznie ofertę firmy Eco Energy Poland! Specjalizujemy się w sprzedaży i świadczeniu wszechstronnych usług związanych z pompami ciepła. Wspomagamy naszych klientów w doborze wysokiej jakości urządzeń, instalujemy je, dostosowujemy zupełnie nowy, profesjonalny system grzewczy do istniejących rozwiązań w danej nieruchomości. Ponadto świadczymy profesjonalną obsługę serwisową. Wspieramy również naszych klientów w zakresie uzyskiwania dotacji na montaż pompy ciepła oraz finansowania inwestycji z wykorzystaniem kredytu bankowego. Oferujemy również profesjonalne klimatyzatory, pompy basenowe, klima konwektory oraz pompy ciepła do wody użytkowej. Zawsze dostarczamy praktyczne, bezpieczne i innowacyjne rozwiązania, które wpływają na wzrost codziennego komfortu domowników. Chcesz poznać więcej szczegółów związanych z ofertą pompy ciepła Grodzisk Mazowiecki? Zapraszamy do kontaktu!

 
Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas! - montaż, serwis pomp ciepła

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media