Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Żyrardów

Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania.

Pompa ciepła to urządzenie, które wykorzystuje niewielką ilość energii do przenoszenia ciepła z jednego miejsca do drugiego. Pompy ciepła są wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia domów i przedsiębiorstw, a także do dostarczania ciepłej wody użytkowej. Działają poprzez przenoszenie ciepła z otaczającego nas powietrza, gruntu lub wody do naszych domów lub firm. W lecie pompy ciepła przenoszą ciepło z wnętrza naszych domów lub firm do powietrza zewnętrznego, dzięki czemu jest nam chłodniej, natomiast zimą przenoszą ciepło z powietrza zewnętrznego, co sprawia, że jest nam zdecydowanie cieplej. Istnieją dwa główne typy tych urządzeń: powietrzne i gruntowe. Powietrzne pompy ciepła to najbardziej rozpowszechniony typ, wykorzystujący powietrze z zewnątrz do ogrzewania lub chłodzenia domu. Gruntowe pompy ciepła, zwane również geotermalnymi pompami ciepła, wykorzystują grunt do przenoszenia ciepła. Pompy ciepła są bardzo wydajnym sposobem ogrzewania lub chłodzenia domu, ponieważ zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne systemy ogrzewania i chłodzenia. Jeśli mieszkasz na obszarze, gdzie zimy są łagodne, a lata chłodne, pompa ciepła może być najlepszym rozwiązaniem do ogrzewania i chłodzenia domu. Pompy ciepła są również dobrym wyborem, jeśli szukasz opcji przyjaznej dla środowiska, ponieważ nie emitują one żadnych zanieczyszczeń. Poszukujesz pomp ciepła w Żyrardowie? Sprawdź koniecznie ofertę Eco energy Poland! U nas możesz liczyć na kompleksowe usługi, między innymi dobór odpowiedniej pompy ciepła korzystając ze specjalistycznych narzędzi, montaż, uruchomienie pompy ciepła przez doświadczonych instalatorów oraz kompleksowy serwis (opiekę nad pompą ciepła przez cały okres korzystania z niej). Chcesz poznać więcej szczegółów naszej oferty pompy ciepła Żyrardów? Zapraszamy do kontaktu! 

Pompa ciepła, dlaczego warto w nią zainwestować?

Ekologia jest obecnie bardzo ważną kwestią. Mówi się o niej w mediach praktycznie każdego dnia. Znane osoby deklarują podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego, co tylko zwiększa zainteresowanie tym tematem. Konieczność dbania o stan świata przyrody sprawia, że ludzie zaczynają poszukiwać ekologicznych sposobów na ogrzanie mieszkania lub domu. Nie ma chyba bardziej sprzyjającego środowisku systemu, niż pompa ciepła. Coraz więcej osób decyduje się w nią zainwestować. Widać to wyraźnie po ilości zamówień usługi montażu takiej pompy, jakie odnotowują firmy działające w tej branży. Urządzenie składa się z kilku istotnych elementów. Źródło dolne to miejsce, z którego pobierana jest energia. Sama pompa stanowi samodzielną część systemu. Źródło górne to instalacja grzewcza zamontowana w budynku. Często mamy do czynienia z ogrzewaniem podłogowym lub ściennym. Rzadziej spotykamy tradycyjne grzejniki. Przyjrzyjmy się kilku istotnym zaletom pompy ciepła które sprawiają, że warto w nią zainwestować.

1. Wydajność – w porównaniu z tradycyjnymi systemami stosowanymi przy ogrzewaniu budynków wyraźnie widać różnicę. Właściciel obiektu na pewno ucieszy się z rachunków otrzymywanych po zainstalowaniu pompy ciepła. Będą to niższe kwoty, niż wcześniej.

2. Opłacalność – co prawda instalacja systemu wiąże się z wydatkiem, można jednak mieć pewność, że się on zwróci. Należy przy tym odnotować, że można tutaj liczyć na dofinansowanie ze strony rządu wspierającego ekologiczne inicjatywy.

3. Przyjazne dla środowiska – nie są tu wykorzystywane paliwa kopalne. To oznacza, że można stwierdzić brak emisji substancji szkodliwych dla świata przyrody.

4. Wszechstronność – możesz wykorzystać pompę ciepła do ogrzania pomieszczenia zimą, jak również do schłodzenia go w lecie.

 
Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media