Eco Energy Poland
Eco energy poland

Pompy ciepła Jaktorów

Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania.

Pompa ciepła to urządzenie elektryczne, które przenosi ciepło z jednego miejsca do drugiego. Urządzenie to jest powszechnie stosowane w systemach ogrzewania, chłodzenia i ciepłej wody użytkowej. Jak działają pompy ciepła? Czynnik chłodniczy jest sprężany w pompie ciepła, co powoduje podniesienie jego temperatury. Następnie jest przepuszczany przez wężownicę rur w klimatyzatorze lub lodówce, gdzie przekazuje swoje ciepło powietrzu lub wodzie wewnątrz urządzenia. Na koniec chłodny czynnik chłodniczy jest rozprężany, co obniża jego temperaturę i wywołuje efekt chłodzenia. Pompy ciepła są bardzo wydajne, ponieważ przenoszą ciepło, zamiast je wytwarzać. Oznacza to, że zużywają one mniej energii niż tradycyjne systemy ogrzewania i chłodzenia. W rzeczywistości pompy ciepła mogą być nawet czterokrotnie bardziej wydajne niż elektryczne grzejniki oporowe, co czyni je niezwykle atrakcyjnymi urządzeniami. Jeśli jesteś zainteresowany oszczędzaniem pieniędzy na rachunkach za energię i zmniejszeniem emisji dwutlenku węgla, pompa ciepła może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Poszukujesz profesjonalnych pomp ciepła w Jaktorowie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pompy ciepła Jaktorów. Specjalizujemy się w sprzedaży i świadczeniu pełnych usług, które związane są z pompami ciepła. Dajemy naszym klientom możliwość zakupu samej pompy, a także zamówienia kompleksowej usługi instalacyjnej. Możemy pomóc Ci dobrać odpowiednią jednostkę, zainstalować ją, dostosować nowy system grzewczy do istniejących rozwiązań w danym obiekcie. Oprócz tego świadczymy profesjonalną obsługę serwisową. Dostarczamy praktycznych, bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań, które wpływają na wzrost codziennego komfortu życia wszystkich domowników. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty pompy ciepła Jaktorów? Zapraszamy do kontaktu!

 

Zalety pomp ciepła, dlaczego warto na nie postawić?

Pompy ciepła to urządzenia, które wykorzystują niewielką ilość energii do przemieszczania ciepła z jednego miejsca do drugiego. Są one używane do ogrzewania i chłodzenia domów i firm, ale mogą też być używane do ogrzewania wody. Pompy ciepła są znacznie bardziej wydajne niż tradycyjne systemy grzewcze i chłodzące i mogą pomóc zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię. Pompy ciepła mogą również przyczynić się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Istnieje wiele zalet pomp ciepła, dlatego też stają się one coraz bardziej popularnym wyborem zarówno w warunkach domowych, jak i komercyjnych. Oto kilka kluczowych powodów, dla których warto rozważyć pompę ciepła dla swojej nieruchomości:

1. Pompy ciepła są wysoce wydajne.
2. Mogą być wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia nieruchomości.
3. Pompy ciepła mogą zapewnić stałą temperaturę w całej nieruchomości.
4. Są one stosunkowo mało wymagające.
5. Pompy ciepła mają długą żywotność.

Ikona wskaźnik
dokładność

Dobór

Korzystając ze specjalistycznych narzędzi dobieramy odpowiednią pompę ciepła

Ikona cel
profesjonalizm

Instalacja

Nasi doświadczeni instalatorzy wiedzą dokładnie jak zamontować i uruchomić dobraną pompę ciepła

Ikona użytkownik
pomoc

Serwis

Nasi serwisanci sprawują opiekę nad Twoją pompą ciepła przez cały okres jej użytkowania

Odwiedź nas!

Nasze biuro przy ulicy Henryka Sienkiewicza 12 w Grodzisku Mazowieckim działa od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00, zaś w soboty od 10.00 do 14.00. Poza godzinami pracy biura zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi!

dlaczego pompa ciepła?

Pompa ciepła to bezobsługowe i oszczędne urządzenie grzejne, które pozyskuje ciepło do ogrzania domu ze środowiska naturalnego. W odróżnieniu do tradycyjnych urządzeń grzewczych, jak kotły na paliwa stałe, ciekłe oraz gazowe, pompa ciepła nie tylko nie potrzebuje paliw kopalnych. Pobiera ona energię z otoczenia, która dzięki wbudowanej automatyce regulacyjnej, zapewnia nam oczekiwaną przez nas temperaturę w pomieszczeniach. Dostępne w naszej ofercie pompy ciepła, stworzone przez wyselekcjonowanych i zapewniających odpowiedni serwis producentów, to komfortowe i ekonomiczne urządzenia, działające w niezawodny sposób, niezależnie od niskiej temperatury i trudnych warunków pogodowych.

Wybór

Oferujemy urządzenia różnych producentów i typów, przez co nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb Twojego domu.

Instalacja i serwis

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie, dlatego w zakresie naszych usług znajduje się zarówno profesjonalna instalacja jak i serwis urządzeń.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt

ul. Henryka Sienkiewicza 12, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 603 290 294

NIP: 529-171-62-07

 

  Eco Energy Poland

  Adres

  Eco Energy Poland

  ul. Henryka Sienkiewicza 12

  05-825 Grodzisk Mazowiecki

  Kontakt

  603 290 294

  biuro@eepoland.com

  Social Media