O nas

Profesjonalny dobór, instalacja i serwis pomp ciepła

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i świadczeniu kompleksowych usług związanych z pompami ciepła. Nasi klienci mają możliwość zakupu samej pompy, jak również zamówienia kompleksowej usługi instalacyjnej.
Pomagamy w dobrze odpowiedniej jednostki, instalujemy ją, dostosowując nowy system grzewczy do istniejących w nieruchomości rozwiązań, oraz świadczymy obsługę serwisową. 
Klienci Eco Energy Poland mogą również liczyć na nasze wsparcie w zakresie uzyskania dotacji na instalację pompy ciepła oraz finansowania inwestycji z wykorzystaniem kredytu bankowego. 
W naszej ofercie, oprócz pomp ciepła, znajdą Państwo także m.in. klimatyzatory, pompy basenowe, klimakonwektory, czy też pompy ciepła do wody użytkowej. 
Naszą misją jest dostarczanie funkcjonalnych, bezpiecznych, nowoczesnych, ekologicznych i ekonomicznie efektywnych rozwiązań, które przyczynią się do wzrostu komfortu codziennego życia wszystkich domowników. Naszym celem jest oferowanie rozwiązań i produktów stanowiących odpowiedź na realne potrzeby i oczekiwania naszych klientów.
 
 
  
 
Eco Energy Poland

Adres

Eco Energy Poland

ul. Henryka Sienkiewicza 12

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Kontakt

603 290 294

biuro@eepoland.com

Social Media