hewalex przycisk podluzny

Hewalex to polski producent, który od ponad 30 lat wdraża technologie grzewcze wykorzystujące odnawialne źródła energii. W swoim asortymencie posiada pompy ciepła typu monoblok i split do grzania oraz chłodzenia  pomieszczeń i wody użytkowej. Urządzenia tej marki posiadają moc od 6 do 17,5 kW i zaliczają się do najwyższej klasy energetycznej A+++. Zaopatrzone są w system Ekontrol, który pozwala na zdalną kontrolę pracy pompy 24/7. Podzespoły użyte do budowy tych urządzeń są renomowanych producentów, zaś gwarancja podstawowa ma bardzo korzystne warunki.

Pcco mono

PPCO MONO 6- 18 kW

Pompa ciepła PCCO MONO może stanowić samodzielnie pracujące źródło ciepła w nowych budynkach energooszczędnych, a w budynkach modernizowanych współpracować z kotłem grzewczym w układzie tzw. ogrzewania hybrydowego. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na pracę pompy ciepła do temperatury zewnętrznej -25°C. Maksymalna temperatura na zasilaniu wynosi 58°C (do temperatury zewnętrznej -15°C) i 50°C (do -25°C). Szczególnie zalecana jest współpraca pompy ciepła z systemem ogrzewania podłogowego (lub innego niskotemperaturowego płaszczyznowego). Do efektywnego podgrzewania wody użytkowej służą podgrzewacze wody serii OKC/HP o zwiększonej powierzchni wężownicy grzejnej. Dodatkowo pompa ciepła PCCO MONO  może pracować w trybie chłodzenia aktywnego schładzając wodę nawet do 7°C.

Urządzenie z Europejskim Znakiem Jakości dla Pomp Ciepła EHPA-Q.

Moduł Zabezpieczający PZ HX – innowacyjne rozwiązanie dla ochrony pomp ciepła typu MONOBLOK przed zamarzaniem w razie braku zasilania (-25oC/48h)

Opracowany dla pomp ciepła typu monoblok Moduł Zabezpieczający PZ HX zapewnia pełną ochronę przez zamarzaniem obiegu wtórnego (za skraplaczem w pompie ciepła) w razie braku zasilania z sieci elektroenergetycznej. Nawet przy temperaturze zewnętrznej -25oC przez co najmniej 48 godzin, rozwiązanie zapewnia ochronę pompy ciepła, która dzięki temu nie wymaga stosowania czynnika grzewczego ze środkami przeciwzamarzaniowymi. Pracując na wodzie, pompa ciepła PCCO MONO uzyskuje o około 20% wyższą efektywność COP w porównaniu do pracy typowego urządzenia z glikolem.

EKONTROL DIAGNOSTYKA – analiza pracy 24/7/365 z automatycznym raportowaniem

Innowacyjne rozwiązanie służy stałym wsparciem analizując 54 dane pomiarowe. Automatycznie generowane raporty przekazywane są użytkownikowi. Firma serwisowa może z wyprzedzeniem zareagować na ewentualne nieprawidłowości w pracy. Przy zastosowaniu EKONTROL DIAGNOSTYKA, w okresie 5 lat gwarancji nie wymaga się przeglądów.

 

pcco-split-6

PCCO SPLIT 6-13 kW

Pompa ciepła PCCO SPLIT 6-13 kW może stanowić samodzielnie pracujące źródło ciepła w nowych budynkach energooszczędnych, a w budynkach modernizowanych współpracować z kotłem grzewczym w układzie tzw. ogrzewania hybrydowego. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na pracę pompy ciepła do temperatury zewnętrznej -25°C. Maksymalna temperatura na zasilaniu  z pompy ciepła wynosi 55°C (do temperatury zewnętrznej 0°C) i 45°C (przy -25°C). Szczególnie zalecana jest współpraca pompy ciepła z systemem ogrzewania podłogowego (lub innego niskotemperaturowego płaszczyznowego). Do efektywnego podgrzewania wody użytkowej służą podgrzewacze wody serii OKC/HP o zwiększonej powierzchni wężownicy grzejnej. Dodatkowo pompa ciepła PCCO SPLIT 6- 13 kW może pracować w trybie chłodzenia aktywnego schładzając wodę nawet do 7°C.

Urządzenie z Europejskim Znakiem Jakości dla Pomp Ciepła EHPA-Q.

EKONTROL DIAGNOSTYKA – analiza pracy 24/7/365 z automatycznym raportowaniem

Innowacyjne rozwiązanie służy stałym wsparciem analizując 54 dane pomiarowe. Automatycznie generowane raporty przekazywane są użytkownikowi. Firma serwisowa może z wyprzedzeniem zareagować na ewentualne nieprawidłowości w pracy. Przy zastosowaniu EKONTROL DIAGNOSTYKA, w okresie 5-letniej gwarancji nie są wymagane płatne przeglądy.

POMPY CIEPŁA HEWALEX TO:

diagnostyka ekontrol dom z pompą split

Praca do -25 stopni

diagnostyka ekontrol etykieta energetyczna

Najwyższe klasy efektywności energetycznej A+++/ A++

diagnostyka ekontrol sterowanie

Zaawansowane sterowanie ze zdalnym dostępem w standardzie

ekontrol diagnostyka 5 lat gwarancji

Wydłużone do 5 lat okresy gwarancji

Eco Energy Poland

Adres

Eco Energy Poland

ul. Henryka Sienkiewicza 12

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Kontakt

603 290 294

biuro@eepoland.com

Social Media